sadsad x
asdasd
Filtre
Toplam 110 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Kuru Meyve

Malatya’da kurulup İstanbul Mısır Çarşısı’nda başladığı yolculuğunu günümüzde Türkiye’nin pek çok noktasına sağladığı güvenli gönderimleriyle sürdüren Malatya Pazarı Palancı, geniş bir yelpazeye yayılan kuru meyve üretimlerini online mağazasında sizlerle buluşturuyor. Her biri mevsiminde özenle kurutulup hazırlanan ve güvenli saklama koşullarında muhafaza edilen birbirinden lezzetli meyvelere erişebileceğiniz Malatya Pazarı Palancı’nın online kataloğunda siz de aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz!

Lezzetli ve Faydalı Atıştırmalıklar

Farklı mevsimlere ait meyvelerin dikkatle toplanarak açık havada veya güneş altında kurutulmasıyla elde edilen kuru meyve çeşitleri, uzun ömürlü yapıları sayesinde mevsimler boyunca tüketilmeye elverişli yiyecekler olarak öğünlerde yer alıyor. Yüksek miktarda C vitamini içeren ve bu nedenle grip, soğuk algınlığı, mevsimsel alerji gibi dönemsel hastalıkların önlenmesinde veya tedavisinde etkili olan bu gıdalar; her yaştan insanın bağışıklık sistemini güçlendiren yiyecekler arasında bulunuyor.


Kendine özgü faydalarıyla öne çıkan, günün herhangi bir öğününde tüketilebilecek kuru meyvelerin sunulduğu Malatya Pazarı Palancı’nın online mağaza sayfalarında; kuru incir, kuru kayısı, gün kurusu, kuru üzüm gibi sıklıkla tüketilen ürünler yer alıyor. Bunların yanı sıra muz, erik, mandalina, kivi, greyfurt ve benzeri meyvelerin de bulunduğu online katalogdaki tüm kuru meyve çeşitleri tane, dilim ya da salkım şeklinde kurutulmuş halde tüketiminize sunuluyor. Kuru meyvelerin incir ve ceviz, hurma ve ceviz gibi birbirleriyle beraber lezzeti artırılan seçeneklerine de yer verilen online katalogda yöresel tatların yanında hindistan cevizi, mango, papaya gibi tropikal meyveleri de bulmak mümkün.


Eğer siz de öğünlerinizde tüketmek üzere hem sağlıklı hem de lezzetli atıştırmalıklar arıyorsanız, Malatya Pazarı Palancı’nın online mağazasındaki kuru meyve çeşitlerine göz atabilirsiniz. Tüketiminize uygun ürünleri günün her saati farklı ödeme tiplerini kullanarak dilediğiniz ölçüde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.